Start verkoop Hof van Somers Vorstenbosch op 4 september 2024

04
SEP
Op woensdag 4 september 2024 is het zover: de start verkoop van nieuwbouwplan Hof van Somers! Tussen 17:00 en 19:00 uur ben je van harte welkom in MFA De Stuik aan de Schoolstraat 14 in Vorstenbosch. Hier staat ons team voor je klaar om je uitgebreid te informeren over de vier levensloopbestendige twee-onder-een-kapwoningen, de zes benedenwoningen en de zes bovenwoningen in het plan.

Tijdens de start verkoop worden de uitgebreide verkoopdocumentatie, de prijslijst en het inschrijfformulier uitgereikt. Deze zijn vanaf de start verkoop ook te downloaden via de projectwebsite. Kun je niet naar de start verkoop komen maar wil je wel graag de fysieke verkoopdocumentatie ontvangen? Vanaf de start verkoop zijn de stukken ook verkrijgbaar bij de makelaars.

Inschrijven voor een nieuwbouwwoning in Hof van Somers kan vanaf de start verkoop tot vrijdag 13 september 2024 09:00 uur. Vul hiervoor het inschrijfformulier in dat vanaf de start verkoop verkrijgbaar is bij de makelaars en ter download wordt aangeboden op de projectwebsite. Lever het inschrijfformulier voor de sluitingsdatum in bij één van de makelaars.

Dit is Hof van Somers 

Hof van Somers is een kleinschalig nieuwbouwplan aan de Eggerlaan in Vorstenbosch. Hier geniet je van rust en ruimte én van dorpse gezelligheid. Met het diverse woningaanbod en de verschillende prijsklassen biedt het plan een heerlijk thuis voor senioren, gezinnen en starters.

Kijk voor meer informatie op www.hofvansomers.nl of neem contact op met één van de makelaars.

Verkoop en informatie
Van der Krabben makelaardij
Velmolenweg 165 • 5404 LC Uden
T 0413 25 70 33 • www.krabben.nl

Van den Berk & Kerkhof Makelaars, Taxateurs en Adviseurs
Eindhovenseweg 30B • 5683 KH Best
T 0499 37 55 65 • www.berkkerkhof.nl