In het plan Westerwal hebben we in de eerste fase 35 woningen gerealiseerd. Het betreffen 16 herenhuizen, 16 appartementen en 3 eengezinswoningen aan de West-IJselkade, Westerwal en Koekenfabriekhof in Oudewater.
Als je door de wijk loopt, waan je je tussen pakhuizen, herenhuizen en fabrieksloodsen. Vroeger was hier industrie, nu kun je hier heerlijk wonen. De bedrijvigheid van weleer, de levendige binnenstad van nu, het woongemak van de toekomst, alles komt samen op de Westerwal. Je woont aan de Hollande IJssel en hebt de mogelijkheid tot een eigen ligplaats.
Het plan Westerwal biedt een grote variatie aan woningtypen. Herenhuizen, pakhuizen, rijwoningen, appartementen en vrijstaande woningen. In totaal worden er ca. 100 woningen gebouwd.