Indeling
De indeling is bijzonder praktisch met beneden een hal met toilet en garderobe, een lichte L-vormige woonkamer, een open keuken met ruime eethoek. De begane grond kan vergroot worden met een uitbouw van 1.20 of 2.40 meter waarbij de keuken eventueel naar de voorzijde verplaatst kan worden. Met de optie om de garage te verlengen en te splitsen in een berging en een ruimte bij de woning te betrekken, creëer je veel leefruimte op de begane grond.
Op de verdieping vind je de overloop, drie slaapkamers en een complete badkamer met toilet, douche, ligbad en wastafel. Het is bijvoorbeeld mogelijk om de badkamer te vergroten of om de twee slaapkamers aan de achterzijde samen te voegen tot één ruime slaapkamer.
De tweede verdieping is ruim van opzet. Met de combinatie van diverse indelingsopties maak je hier een prachtige woonverdieping met bijvoorbeeld twee slaapkamers, een tweede badkamer en een was-/bergruimte.
Zie jij jezelf hier al wonen?